Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
İSTANBUL SENİN, KENT MOBİLYALARI VE OYUN-REKREASYON ÜRÜNLERİ TASARIMI YARIŞMASI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “İstanbul Senin, Kent Mobilyaları ve Oyun Rekreasyon Ürünleri Tasarımı Yarışması”  28 Haziran 2020 tarihinde sonuçlandı.

Yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı kutlarız.

 ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

1. KATEGORİ – Kent Mobilyaları

1. ÖDÜL (35 - 51327) 

Müellifler
Çiğdem Eren, Dr. Mimar

Başak Bakkaloğlu, Mimar

Cemal Çobanoğlu, Y. İç Mimar

Umut Erkin Güngör, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Yardımcılar

Reşad Çoban, Y. İç Mimar

Eda Aygün, İç Mimar

 

2. ÖDÜL (39 - 96351)

Müellifler

Elif Kadayıf, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Murat Erbaş, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

 

3. ÖDÜL (17 - 46024)

Müellifler

Ahmet Aykut Erol, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

 

4. ÖDÜL (27 - 13624)

Müellifler

Çağrı Demirbaş, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Yardımcılar

Berkay Kinnap, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

 

5. ÖDÜL (36 - 72410)

Müellifler

Hande Cebeci, Mimar

 

1. MANSİYON (19 - 75357)

Müellifler

Efe Gözen, Y. Mimar

Yardımcılar

Burcu Biçer Saner, Y. Mimar

Mert Aydın, Mimar

 

2. MANSİYON (4 - 24619)

Müellifler

Gökhan Ertürk, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

 

3. MANSİYON (29 - 18032)

Müellifler

İdil Çubuklugil, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Altıner Yıldırım, Mimar

 

4. MANSİYON (13 - 48217)

Müellifler

Teberdar Gürbey, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

 

5. MANSİYON (10 - 64912-A)

Müellifler

Ayşen Yudum Boytorun, Mimar

 

SATINALMA (38 - 17594)

Müellifler

Ömer Altuğ Gönülal, Mimar

Fulya Kuşbabalı, Mimar

 

SATINALMA (6 - 11030)

Müellifler

Evren Başbuğ, Y. Mimar (Ekip Temsilcisi)

Oğuz Bodur, Mimar

Elif Geylani, Mimar

Oğuzhan Zeytinoğlu, Mimar

Cansu Çelikyürek, Y. Mimar

Nilay Altınay, İç Mimar

Dilşah Şatıroğlu, Mimar

Sara Kerimi, Mimar

Mehmet Kaymaz, Mimar

 

2. KATEGORİ – Oyun-Rekreasyon Ürünleri

 

1. ÖDÜL (67 - 61803)

Müellifler

Ozan Gürsoy, Y. Mimar (Ekip Temsilcisi)

Umut Baykan, Y. Mimar

Yardımcılar

İlayda Akak, Mimarlık Öğrencisi

Gökalp Yiğit Denktaş, Mimarlık Öğrencisi

Danışmanlar

Güneş Kayacı Sevinç, Psikolog

Nil Aynalı Eğler, Y. Mimar

Hüseyin Furkan Balcı, Y. Mimar

Oğuz Emre Bal, İç Mimar

 

2. ÖDÜL (64 - 37190)

Müellifler

Hüseyin Öztürk, Y. Peyzaj Mimarı

 

3. ÖDÜL (79 - 16840)

Müellifler

Meryem Merve Topdaş, İç Mimar

Yardımcılar

Gamzenur Okut, İç Mimar

Ali Uğur Koç, İç Mimar

Vesiyle Beria Girgin, İç Mimar

 

4. ÖDÜL (70 - 78261)

Müellifler

Murat Erbaş, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

 

5. ÖDÜL (68 - 19638)

Müellifler
Deniz Özgür Genç, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Özlem Perşembe, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Tuğçe Telci, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

 

1. MANSİYON (77 - 14729)

Müellifler

Muharrem Şeyda, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

 

2. MANSİYON (75 - 48576)

Müellifler

Uğur Güler, Mimar

Yardımcılar

Hürcan Bayram, Mimar

Ali Güzel, Mimar

Ubeydullah Yaşar, Mimar

Osman Tunahan Çelen, Öğrenci

 

3. MANSİYON (55 - 17452)

Müellifler

Sedat Dulkadiroğlu, Mimar (Ekip Temsilcisi)

Yardımcılar

Caner Obalı, Mimar

 

4. MANSİYON (65 - 14926)

Müellifler

Alper Arkun, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

 

5. MANSİYON (63 - 75398)

Müellifler

Yağmur Yenice, Mimar (Ekip Temsilcisi)

Merve Dokumacı, Mimar (Müellif)

Yardımcılar

Irmak Yenice, Endüstriyel Tasarım Öğrencisi

 

SATINALMA (58 - 31428)

Müellifler

Gözde Dalaklı, Mimar

Oğuzhan Sadık Demircan, Mimar

Yardımcılar

Beyza Poyraz, Endüstri Ürünleri Tasarımı Öğrencisi

 

SATINALMA (60 - 52084)

Müellifler

Semih Çağlar Alkan, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

 

SATINALMA (69 - 18529)

Müellifler

Furkan Şanlı, Mimar (Ekip Temsilcisi)

Burak Emre Ekşi, Mimar

Okunma Sayisi : 244609
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 05.08.2020 - 13:59:10
Şu an 59 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları