Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ MESERRET SOKAK ULUSAL FİKİR PROJE YARIŞMASI

Denizli Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen “Merkezefendi Belediyesi Meserret Sokak Ulusal Fikir Proje Yarışması”  21 Temmuz 2020 tarihinde sonuçlandı.

Yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı ve meslektaş adaylarımızı kutlarız.

ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

PROFESYONEL KATEGORİ EŞDEĞER ÖDÜL
8 Sıra Numaralı Proje Rumuz A15437
Merve Özgür, Mimar, Ekip Temsilcisi
Berke Meder, Mimar
Onursal Engel, Mimar

PROFESYONEL KATEGORİ EŞDEĞER ÖDÜL
10 Sıra Numaralı Proje Rumuz A71628
Merve Akdağ Öner, Mimar, Ekip Temsilcisi
Murat Erdem, İnşaat Yüksek Mühendisi, Danışman
Damla Doğaner, İç Mimarlık Öğrencisi, Yardımcı
Mehmet Taylan Tosun, Mimarlık Öğrencisi, Yardımcı

PROFESYONEL KATEGORİ EŞDEĞER ÖDÜL
11 Sıra Numaralı Proje Rumuz A83752
Gizem Asıcı, Mimar, Ekip Temsilcisi
Yıldırım Erbaz, Mimar
Özge Uzunyayla, Mimar
Kemal Gülcü, Mimar

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ EŞDEĞER ÖDÜL
3 Sıra Numaralı Proje Rumuz B84627
Talia Nur Koç
Taha Nacar

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ EŞDEĞER ÖDÜL
6 Sıra Numaralı Proje Rumuz B46082
Ayşe Selcan Şimşek
Gülnur Aktaş

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ EŞDEĞER ÖDÜL
7 Sıra Numaralı Proje Rumuz 35291
Umut Sarı
İlhan Tunç

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ TEŞVİK ÖDÜLÜ
9 Sıra Numaralı Proje Rumuz B26073
Hatice Şen
Nergis Dinger

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ TEŞVİK ÖDÜLÜ
11 Sıra Numaralı Proje Rumuz B14652
Nilay Otçu
Ümmü Burcu Serin

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ TEŞVİK ÖDÜLÜ
12 Sıra Numaralı Proje Rumuz B35916
Mehmet Dikici

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ TEŞVİK ÖDÜLÜ
5 Sıra Numaralı Proje Rumuz B58039
Simay Turan
Gülse Barın
Durmuş Alper Aksu
İzzet İlgün

Okunma Sayisi : 244607
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 05.08.2020 - 13:59:10
Şu an 59 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları