Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SOSYAL MERKEZLER MİMARİ PROJE YARIŞMASI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Sosyal Merkezler Mimari Proje Yarışması” 25 Haziran 2021 tarihinde sonuçlandı.

Yarışmada projeleri ödül ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı ve meslektaş adaylarımızı kutlarız.

ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

1. ESENLER

1.ÖDÜL
9 - 71630
Müellifler
Can KALINSAZLIOĞLU, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Harun BEYHAN, Mimar
Osman Can BAGATIR, Mimar
Alp YURDAKUL, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
Gökhan ERASLAN, İnşaat Mühendisi

2.ÖDÜL
4 - 32807
Müellifler
Fadime KUL, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Çetin AYIK, Mimar
Sinan ŞERİFOĞLU, Mimar
Regaip ERDEM, Mimar
Hüseyin MISIRLIOĞLU, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
Kürşat BEKAR, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Cevahir ŞERİFOĞLU, Mimar
Pınar ÇALIŞIR ADEM, Mimar
Zeynep ÇATALOĞLU, Mimar
Ömer Can SAVAŞ, Mimar
İrem BEKAR, Mimarlık Öğrencisi
Oğuzhan GÜNEY, Mimarlık Öğrencisi
Ahmet KUL, Makine Mühendisi

3.ÖDÜL
12 - 13257
Müellifler
Burak YARDIMCI, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Ali ÖNALP, Mimar
Mehmet KILIÇ, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Melis ÜSKÜNER, Mimar

1. MANSİYON
7 - 93527
Müellifler
Kemal BAL, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Nil BIÇAK, Mimar
Erol KALMAZ, Mimar
Doruk Kemal KAPLAN, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Engin KALMAZ, Öğrenci

2. MANSİYON
5 - 92071
Müellifler
Aybüke KIR, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Mustafa KIR, Mimar
Ayhan FAZLIOĞLU, İnşaat Mühendisi

3. MANSİYON
2 - 14283
Müellifler
C. Kumru ALPAYDIN ALTINKÖK, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Türker KESİKTAŞ, Mimar
Sinan ALTINKÖK, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
U. Baran GÖKGÖZ, Mimar
Mert IŞIK, Mimar
Yardımcılar
Pelin ARMAĞAN, Mimar
Tilbe ŞENTÜRK, Mimar
Eser AYDIN, Mimar
Zeynep ÇELİK, Mimar
A. İhsan DAĞDELEN, Mimar
Deniz DURMUŞOĞLU, Mimar
Sevdil AYDOĞAN, Mimar
K. Gürkan YÜKSEL, Tekniker

2. EYÜPSULTAN

1.ÖDÜL
39 - 73149
Müellifler
Halil Soysal CİRİT, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Asuman TOPAL, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Şimal ACVI, Mimar

2.ÖDÜL
34 - 95957
Müellifler
Yadigar ESİN ESEN, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Seda SEVEN, İnşaat Mühendisi / Makine Mühendisi

3.ÖDÜL
23 - 14753
Müellifler
Ali Derya DOSTOĞLU, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Nilay DAĞLAR, Mimar
Ali Rıza KARACA, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
Uğur ÖZER, Mimar
Berrin SEZER
Nergiz YEŞİL, Sanatçı
Uğur ÖZCAN
Yardımcılar
Canberk ÖZCAN, Mimar
Aren SEMERCİ, Mimar
Tayfun BARUTÇU

1. MANSİYON
22 - 90582
Müellifler
Deniz UYGUR, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Ceren TONKAL YILDIZ, Mimar
Ayhan FAZLIOĞLU, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
Özcan UYGUR, Mimar
Semra UYGUR, Mimar
Yardımcılar
Kemal YURTGEZEN, Mimar
Maket
Mehmet SAVAŞ
Halil ÖZBAK

2. MANSİYON
35 - 12401
Müellifler
Fırat DOĞAN, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Burcu KIRCAN DOĞAN, Mimar
Önder Volkan YALTIRAKLI, İnşaat Mühendisi

3. MANSİYON
43 - 49275
Müellifler
Onur DEĞİRMENCİ, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Kurtuluş ATASEVER, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Federico Guglielmo CASTRACANE, Mimar

3. KADIKÖY
 
1.ÖDÜL
69 - 27385
Müellifler
Özge UZUNYAYLA, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Yıldırım ERBAZ, Mimar
Bora KAÇAR, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
İsmet BİLGİN, Mimar
Gizem ASICI, Mimar

2.ÖDÜL
61 - 72851
Müellifler
Baha YURTTAŞ, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Cem İLHAN, Mimar
Sezin Zehra BELDAĞ, Mimar
Berk BERKER, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
Foad SARSANGİ, Mimar
Yardımcılar
Ayşegül ERSİN, Mimar
Birtan YILMAZ, Mimar

3.ÖDÜL
74 - 21065
Müellifler
Özgür BİNGÖL, Mimar (Ekip Temsilcisi)
İlke BARKA, Mimar
Merve ŞEN, Mimar
A. Günkut BARKA, İnşaat Mühendisi

1. MANSİYON
64 - 73546
Müellifler
Alper AKSOY, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Mehmet Yasin ÇINAR, Mimar
Yüksel BOZYİĞİT, Mimar
Dilara KAYAPINAR, Mimar
Cüneyt AYHAN, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Selin LENGERLİ, Mimar
Sinem SİCİMOĞLU GENGEÇ, Mimar

2. MANSİYON
67 - 37609
Müellifler
Fatma SEZGİN, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Halilcan ERYAŞAR, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
Dilek YÜRÜK, Peyzaj Mimarı
İbrahim KAYA, Makine Mühendisi
Yardımcılar
Özge Sena YILDIZ
Onur Berk DOĞRULTUCU
Evrim ARIKAN
Şaziye HOFCALI
Deniz ÖZTÜRK
Batuhan GÖKÇAYOĞLU C
ansu KARAMAN
Darnes Deni Gakiridis

3. MANSİYON
72 - 85920
Müellifler
Ahmet Emre DİNÇER, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Ömer ÖZEREN, Mimar
Osman Z. YAĞCI, Mimar
İsmail ER, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Menşure ÖZYURT, Öğrenci
Leman MAMMODONA, Öğrenci
Berkay ALTINAY, Öğrenci
Nural ÜNAL, Öğrenci

4. MALTEPE
 
1.ÖDÜL
95 - 17190
Müellifler
Ziya İMREN, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Derin İNAN, Mimar
Başak UÇAR, Mimar
Onur YÜNCÜ, Mimar
Mustafa Özgür YÜNCÜ, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
Tamara Nazari İMREN, Mimar
Yardımcılar
Çağrım KOÇER, Mimar
Elif Ezgi ÖZTÜRK, Mimar
Kübra YALÇINKAYA, Mimar
Müge GÜREŞ, Mimar

2.ÖDÜL
92 - 20795
Müellifler
Osman Can BAGATIR, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Can KALINSAZLIOĞLU, Mimar
Harun BEYHAN, Mimar
Alp YURDAKUL, İnşaat Mühendisi

3.ÖDÜL
96 - 83912
Müellifler
Burak PELENK, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Mustafa İSPİRGÜRBÜZ, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
Alp OLCAYTU, Makine Mühendisi
Kerem OLCAYTU, Elektronik Mühendisi
Yardımcılar
Bahadırcan GÜNAY, Öğrenci
İrem AKGÜN, Öğrenci

1. MANSİYON
94 - 25809
Müellifler
Deniz KÜLEKCİ, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Soner BİLGE, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
Ahsen KÜLEKCİ, Mimar

2. MANSİYON
78 - 73425
Müellifler
Nurettin ŞATIR, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Önder Volkan YALTIRAKLI, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Nurbanu TEKDEN, Mimar
Kamil GÖRGÜLÜ, Mimar

3. MANSİYON
88 - 76102
Müellifler
Fatma ERDEM AÇIKALIN, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Edhem AÇIKALIN, Mimar
Pınar SOYSAL, Mimar
Atakan ÖZYAR, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Orhan KEMİK, Mimar

5. PENDİK
 
1.ÖDÜL
117 - 79101
Müellifler
Onur YÜNCÜ, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Başak UÇAR, Mimar
Derin İNAN, Mimar
Ziya İMREN, Mimar
Özgür YÜNCÜ, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
Tamara Nazari İMREN, Mimar
Yardımcılar
Çağrım KOÇER, Mimar
Elif Ezgi ÖZTÜRK, Mimar
Kübra YALÇINKAYA, Mimar
Müge GÜREŞ, Mimar

2.ÖDÜL
102 - 15263
Müellifler
Güney GÜLTEKİN, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Erhan ARSLAN, Mimar
Halil İbrahim GÖRÜR, İnşaat Mühendisi

3.ÖDÜL
111 - 15206
Müellifler
Ramazan AVCI, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Seden CİNASAL AVCI, Mimar
Özlem SATI KURTCU, Mimar
Taner KESKİN, Mimar
Halil Baha AKYAR, Mimar
Merve ŞEN CÜZDANCI, Mimar
Ayşe Nihan DAĞOĞLU, Mimar
Mehmet Zafer KINACI, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
Beyza AYAZ, Mimar
Yardımcılar
Yağmur KARABACAK, Mimarlık Öğrencisi
Aybüke ÇIRPAN, Mimarlık Öğrencisi
Oya Yaren KARACA, Mimarlık Öğrencisi
Baybars KONYALIGİL, Mimarlık Öğrencisi
Mehmet Akif AYDOS, Mimarlık Öğrencisi
Maket
Yaşar AYDOĞAN

1. MANSİYON
108 - 19082
Müellifler
Ferhat HACIALİBEYOĞLU, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Deniz DOKGÖZ, Mimar
Orhan ERSAN, Mimar
Gülcan AFACAN, Mimar
Ergun DİNÇER, İnşaat Mühendisi

2. MANSİYON
113 - 24716
Müellifler
Özge ÖZTÜRK SAATİ MOGHADDAM, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Hazal GÜNER, Mimar
Buse USTA, Mimar
Ezgi DUMAN, Mimar
Abdülhamit EROĞLU, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
Amir HOSSEİN SAATİ MOGHADDAM, Mimar
İsmail TANDOĞAN, Mimar
Süveyda BAYRAKTAR ATAGÜR, Peyzaj Mimarı
Yardımcılar
Uğur SAĞLAM, Mimar

3. MANSİYON
107 - 35207
Müellifler
Caner TULUNAY, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Serdar ALBAZ, Mimar
Ali UYSAL, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Mehmet Yavuzhan ERPAY, Mimar

Okunma Sayisi : 274929
Adres : Konur Sokak 4/3 06420 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 23.09.2021 - 13:47:58
Şu an 1 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları