Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
BÜYÜKADA FAYTON MEYDANI KENTSEL TASARIM YARIŞMASI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Büyükada Fayton Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması” 28 Haziran 2021 tarihinde sonuçlandı.

Yarışmada projeleri ödül ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı ve meslektaş adaylarımızı kutlarız. 

ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

1. ÖDÜL
20 – 83624
Müellifler
Zuhal KOL, Mimar/Kentsel Tasarımcı (Ekip Temsilcisi)
Ozan Önder ÖZENER, Mimar
Ozan ŞEN, Mimar/Araştırmacı
Berna YAYLALI, Peyzaj Mimari
Zehra SADAY AYGÜN, Mimar
Başak DEMİREŞ ÖZKUL, Şehir Plancısı
Danışmanlar
Carlos ZARCO SANZ, Mimar/Şehir Plancısı
Zeynep KÜHEYLAN, Mimar/İllüstratör
Yardımcılar
Berrak Zeynep YILMAZ, Mimarlık Öğrencisi
Merve ÖZYALIN, Mimarlık Öğrencisi
Ada KARADOĞAN, Mimarlık Öğrencisi
İpek TEMİZKAN, Mimarlık Öğrencisi

2. ÖDÜL
15 – 73915
Müellifler
Rıfat YILMAZ, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Burcu Sevinç YILMAZ, Mimar
Süleyman YILDIZ, Mimar
Yusuf Cem KUYUMCU, Şehir Plancısı
Nergis AŞAR, Peyzaj Mimarı
Danışmanlar
Özkan Çalışkan, İnşaat Mühendisi
Ömer Murat ÖZTÜRK, Makine Mühendisi
Yasemin Sevinç, Çevre Mühendisi
Cem KIRAY, İç Mimar
Esra ÖZFIRAT, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
Duygu ÇAKIR, Aydınlatma Danışmanı
Gürden GÜR, Aydınlatma Danışmanı
Başak ATALAY, Yönlendirme Danışmanı
Gamze YALÇIN, Sanatçı
Gökçe Tuna TAYGUN, Malzeme Danışmanı
Taygun YÜKSEL, Enerji Verimliliği Danışmanı
Berke DEBENSASON, Ada Sakini
Yardımcılar
Sude YILMAZ, Mimarlık Öğrencisi

3. ÖDÜL
3 – 52803
Müellifler
Abdülkadir Eren ÖZTÜRK, Peyzaj Mimarı (Ekip Temsilcisi)
Damla TURAN SÜTCÜ, Peyzaj Mimarı / Mimar
Merve DOKUMACI, Mimar
Defne SAYSEL, Mimar
Zeynep Gülşah AYGÜN, Peyzaj Mimarı
Elif TAN, Şehir Plancısı / Mimar
Danışmanlar
Emrah Erdem ÖZLÜ, İnşaat Mühendisi / Harita Mühendisi / Ulaştırma Mühendisi
Zeynep KABAN, İç Mimar / Aydınlatma Uzmanı
Bilge KOBAŞ, Mimar
Fatih SÜTÇÜ, İnşaat Mühendisi
Ece Işıl EREN, Şehir Plancısı

1. MANSİYON
19 – 48376
Müellifler
Ramazan AVCI, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Seden CİNASAL, Mimar
Ayşe Nihan DAĞOĞLU, Mimar
Halil Baha AKYAR, Mimar
Özge SÜVARİ, Mimar
Emrah SÖYLEMEZ, Şehir Plancısı
Nesli Naz AKSU, Peyzaj Mimar/Mimar
Danışmanlar
Gizem GÜLEN, Mimar
Korhan ŞİŞMAN, İç Mimar/Çevre Tasarımcısı
Mehmet Zafer KINACI, İnşaat Mühendisi
Alpaslan SÜTBAŞ, Makine Mühendisi
Hüseyin Melih BAKTIR, Mimar
Yardımcılar
Çiçek Su YAVUZ, Mimarlık Öğrencisi
Büşranur ÖTER, Mimarlık Öğrencisi
Fatma Zehra ALAT, Mimarlık Öğrencisi
Alperen KESKİN, Mimarlık Öğrencisi
Ali Buğra KIYAR, Mimarlık Öğrencisi
Oya Yaren KARACA, Mimarlık Öğrencisi
Emine Aybüke ÇIRPAN, Mimarlık Öğrencisi
Yağmur KARABACAK, Mimarlık Öğrencisi
M. Baybars KONYALIGİL, Mimarlık Öğrencisi
Mehmet Akif AYDOS, Mimarlık Öğrencisi
Mehmet SAVAŞ, Mimar/Maket
Halil ÖZBAK, Maket

2. MANSİYON
9 – 49283
Müellifler
Yılmaz DEĞER, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Melek Zühre YILDIRIM, Mimar
Berke MEDER, Mimar
Deniz AKYÜREK, Mimar
Onursal ENGEL, Mimar
Merve ÖZGÜR, Mimar
Sera TOLGAY, Şehir Plancısı
Melih BOZKURT, Peyzaj Mimarı
Enis Cem ÖZHATAY, Peyzaj Mimarı
Danışmanlar
Halit Yaşa ERSOY, Mimar
Hüseyin YANAR, Mimar
Seda ALTAN, Şehir Plancısı
Buğra YERLİYURT, Peyzaj Mimarı
Derya TOLGAY, Ada Gönüllüsü
Sevgi ÇEKİÇ, Ada Gönüllüsü
Volkan NARCI, Ada Gönüllüsü
İzel LEVİ ÇOŞKUN, Ada Gönüllüsü
Hera BÜYÜKTAŞÇIYAN, Sanatçı
Sinan LOGİE, Sanatçı / Mimar
Serhat KİRAZ, Ressam
Ezgi BAKÇAY, Sanatçı
Cenk GÖKSU, Elektrik Mühendisi
Ümit ALTUN, Endüstriyel Tasarımcı
Sema KARAGÜLER, Mimar
Tansel KORKMAZ, Mimarlık Tarihçisi
Sezai Ozan ZEYBEK, Sosyolog
Yardımcılar
Elif AKMAN
Elif EKİNCİ
Selen ÇATAL
Hacer GÜNDÜZ
Necibe UZKUÇ
Rümeysa AKGÜN

3. MANSİYON
14 – 27490
Müellifler
Gülay DİDİR, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Betül MUTLU, Mimar
Bilge KOBAK, Peyzaj Mimarı
Sinem ATAK, Şehir Plancısı
Irmak ÇATALCALI, Şehir Plancısı
Selin KAYA, Şehir Plancısı
Danışmanlar
Fahriye Gül TÜZÜN, Şehir Plancısı
Feride Pınar ARABACIOĞLU, Mimar
İsmail SİVRİ, Makine Mühendisi
Mariana MARCHIONI, İnşaat ve Çevre Mühendisi
Yardımcılar
Volkan AĞIRBAŞ, Mimarlık Öğrencisi
Hidayet TARHAN, Mimarlık Öğrencisi

Okunma Sayisi : 274928
Adres : Konur Sokak 4/3 06420 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 23.09.2021 - 13:47:58
Şu an 1 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları